Neibers (8.x-3.0) - en to si translation catalogue (25 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: File to import not found.
si: ආනයනය කිරීමට අවශ්‍ය ගොනුව සොයාගත නොහැකිය.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
