Neibrs (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Help
fa: راهنما

en: Icon
fa: شمایل

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Your shopping cart is empty.
fa: سبد خرید شما خالی است.
