Neibrs (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Help
he: עזרה

en: Icon
he: סמל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Configuration
he: הגדרות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Your shopping cart is empty.
he: עגלת הקניות שלך ריקה.

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
