Neibrs (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
