Neon (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Error
bg: Грешка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Go to last page
bg: Към последната страница
