Neon (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Help
it: Aiuto

en: Error
it: Errore

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Tabs
it: Schede

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Pagination
it: Paginazione

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Site branding
it: Branding del sito

en: First page
it: Prima pagina

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
