Neon (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Error
ja: エラー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Footer
ja: フッター

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
