Neon (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
