Neon (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Error
tr: Hata

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Site branding
tr: Site markası

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
