Neon (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Error
ar: خطأ

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
