Neon (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Error
ast: Fallu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina
