Neon (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Error
da: Fejl

en: Page title
da: Sidetitel

en: Footer
da: Sidefod

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Previous page
da: Forrige side

en: First page
da: Første side

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
