Neon (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
