Neon (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Error
gl: Erro

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
