Neon (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
