Neon (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Error
jv: Salah

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
