Neon (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Error
kk: Қате

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
