Neon (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Error
km: កំហុស

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
