Neon (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
