Neon (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Error
lv: Kļūda

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
