Neon (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Error
my: အမှား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
