Neon (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Error
pl: Błąd

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
