Neon (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Error
ru: Ошибка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to First page
ru: Перейти к первой странице

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
