Neon (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Error
sk: Chyba

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: First page
sk: Prvá strana
