Neon (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Error
sr: Грешка

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого
