Neon Heading (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Insert
et: Sisesta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: About
et: Programmist

en: Yellow
et: Kollane

en: Uses
et: Kasutab
