Neon Heading (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Insert
ru: Вставить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Red
ru: Красный

en: Lime
ru: Лайм

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
