Neon Heading (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Insert
sv: Infoga

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: About
sv: Om

en: Yellow
sv: Gul

en: Uses
sv: Använder
