Neon Heading (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Insert
ar: أدرج

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Blue
ar: أزرق

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
