Neon Heading (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Insert
be: Уставіць

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
