Neon Heading (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn
