Neon Heading (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Insert
de: Einfügen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Red
de: Rot

en: Lime
de: Limette

en: Purple
de: Lila

en: Pink
de: Rosa

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: About
de: Über

en: Yellow
de: Gelb

en: Uses
de: Verwendungszwecke
