Neon Heading (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Blue
el: Μπλε

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
