Neon Heading (1.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Insert
es: Insertar

en: Configuration
es: Configuración

en: Red
es: Rojo

en: Lime
es: Lima

en: Purple
es: Púrpura

en: Cyan
es: Cian

en: Pink
es: Rosa

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: About
es: Acerca de

en: Yellow
es: Amarillo

en: Uses
es: Usos
