Neon Heading (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: About
fi: Tietoja

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Uses
fi: Käyttää
