Neon Heading (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Insert
fr: Insérer

en: Red
fr: Rouge

en: Lime
fr: Lime (vert)

en: Purple
fr: Violet

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: About
fr: À propos

en: Yellow
fr: Jaune

en: Uses
fr: Utilisations
