Neon Heading (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: About
gl: Información

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Uses
gl: Usos
