Neon Heading (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Insert
he: הוספה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Blue
he: כחול

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
