Neon Heading (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Insert
hr: Umetni

en: Configuration
hr: Postavke

en: Blue
hr: Plava

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
