Neon Heading (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
