Neon Heading (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Red
ja: レッド

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: About
ja: アバウト

en: Yellow
ja: イエロー

en: Uses
ja: 機能
