Neon Heading (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Cyan
kn: ನೀಲಿ ಹಸಿರು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ
