Neon Heading (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Blue
ku: شین

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
