Neon Heading (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: About
lt: Apie

en: Yellow
lt: Geltona

en: Uses
lt: Naudoja
