Neon Heading (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Insert
nl: Invoegen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Red
nl: Rood

en: Lime
nl: Limoen

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: About
nl: Over

en: Yellow
nl: Geel

en: Uses
nl: Gebruikt
