Neon Heading (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Insert
pl: Wstaw

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Red
pl: Czerwony

en: Lime
pl: Limonka

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: About
pl: O stronie

en: Yellow
pl: Żółty

en: Uses
pl: Używa
