Neon Heading (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Insert
pt: Inserir

en: Configuration
pt: Configuração

en: Red
pt: Vermelho

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: About
pt: Sobre

en: Yellow
pt: Amarelo

en: Uses
pt: Usos
