Neon Heading (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Insert
ro: Inserare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
