Neon Heading (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: About
sk: Informácie o

en: Yellow
sk: Žltá

en: Uses
sk: Používa
