Neon Heading (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Red
sl: Rdeča

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
